firma

Od 1999 roku działamy jako firma na rynku technologii internetowych. Jesteśmy internetowi, ale nie wirtualni! Tworzymy zespół, który w branży internetowej nieprzerwanie działa od kilkunastu lat, aktywnie w niej uczestnicząc. Mamy nadzieję, że nasze spore doświadczenie daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa współpracy na każdym etapie. Rozważnie jest bowiem współpracować z tymi, którzy potrafią połączyć swoje kreatywne pomysły ze znajomością rynku i branży marketingu internetowego.
GigaNet nie jest firmą typu full serwis, nie oferujemy wszystkiego, nie powiększamy za każdym razem oferty o kolejne elementy będące w danej chwili najbardziej korzystne dla nas z punktu widzenia oferowania ich dla klienta. Cała nasze energia skupiona jest na obecności naszych klientów w internecie. To wbrew pozorom bardzo szeroka specjalizacja bo obejmuje swym zasięgiem działania od powstania produktu czy też konkretnej usługi, ubranie jej we wszystkie potrzebne cechy by zaistniała w sieci internetowej.

Będąc dokładnym to skupiamy sie głównie na pozycjonowaniu stron internetowch (website positioning, SEO) – można pokusić się o określenie naszych usług jako marketing internetowy ukierunkowany na wyszukiwarki internetowe.
Nie odrzucamy elementów składowych potrzebnych do realizacji usługi pozycjonowania stron tj. hosting, domeny, strony internetowe, cms pozyskujemy na zasadzie outsourcingu od firm przez nas sprawdzonych przy realizacji konkretnych projektów internetowych . Do każdego zadania, zlecenia dobieramy najlepsze usługi z punktu widzenia danej usługi jak i zadowolenia klienta co do ceny i jakości konkretnego elementu składowego.
Takie podejście do naszych usług pozwala nam na stanie się fachowcami, praktykami w realizacji usługi pozycjonowania stron na te prostsze jak i skomplikowane frazy (kwerendy) internetowe.
Nie dzielimy czasu między różne zajęcia. Przez cały czas pracy zajmujemy się tylko pozycjonowaniem stron naszych klientów – to wg nas najważniejsza z zalet naszej oferty.